Satılık - Mezonet 70 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
45 000 €
643 €/m²
Property 30771 photo 1
Property 30771 photo 2
Property 30771 photo 3
Property 30771 photo 4
Property 30771 photo 5
Property 30771 photo 6
Property 30771 photo 7
Property 30771 photo 8
Property 30771 photo 9
Property 30771 photo 10
Property 30771 photo 11
Property 30771 photo 12
Property 30771 photo 13
Property 30771 photo 14
Property 30771 photo 15
Property 30771 photo 16
Property 30771 photo 17
Property 30771 photo 18
Property 30771 photo 19
Property 30771 photo 20
Property 30771 photo 21
Property 30771 photo 22
Property 30771 photo 23
Property 30771 photo 24
Property 30771 photo 25
Property 30771 photo 26
Property 30771 photo 27
Property 30771 photo 28

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 30 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Korfu’da satılık 70 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 65258
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
50 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 35624
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
45 000 € 642 €/m²
  • Nesne kodu 30771
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
65 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 63807
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
60 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 64907
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
65 000 € 1226 €/m²
  • Nesne kodu 48448
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
40 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 63568
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
55 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 51485
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
39 000 € 590 €/m²
  • Nesne kodu 65131
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
50 000 € 746 €/m²
  • Nesne kodu 46194
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği