Satılık - Arsa 560 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
50 000 €
89 €/m²
Property 30173 photo 1
Property 30173 photo 2
Property 30173 photo 3
Property 30173 photo 4
Property 30173 photo 5
Property 30173 photo 6
Property 30173 photo 7
Property 30173 photo 8
Property 30173 photo 9
Property 30173 photo 10
Property 30173 photo 11
Property 30173 photo 12
Property 30173 photo 13
Property 30173 photo 14
Property 30173 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 560 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 190 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 42880
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
69 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 50978
  • Metrekare 1075 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
60 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 7742
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
50 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 30173
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
59 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 13897
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
65 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 35877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği