90 000 €
85 €/m²
Property 30163 photo 1
Property 30163 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Satılık Arsa 1052 metrekare Merkez Yunanistan’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 20467
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
75 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 14202
  • Metrekare 1058 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 9185
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 175000 m
Satılık
120 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 10477
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
80 000 € 412 €/m²
  • Nesne kodu 3056
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 48000 m
Satılık
120 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 49498
  • Metrekare 1020 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
125 000 € 438 €/m²
  • Nesne kodu 57801
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 24239
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 44077
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği