550 000 €
5000 €/m²
Property 29537 photo 1
Property 29537 photo 2
Property 29537 photo 3
Property 29537 photo 4
Property 29537 photo 5
Property 29537 photo 6
Property 29537 photo 7
Property 29537 photo 8
Property 29537 photo 9
Property 29537 photo 10
Property 29537 photo 11
Property 29537 photo 12
Property 29537 photo 13
Property 29537 photo 14
Property 29537 photo 15
Property 29537 photo 16
Property 29537 photo 17
Property 29537 photo 18
Property 29537 photo 19
Property 29537 photo 20
Property 29537 photo 21
Property 29537 photo 22
Property 29537 photo 23
Property 29537 photo 24
Property 29537 photo 25
Property 29537 photo 26
Property 29537 photo 27
Property 29537 photo 28

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 46 km
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Korfu’da satılık 110 metrekare 1-katlı villa. Villada bulunanlar 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 3404 €/m²
  • Nesne kodu 61526
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 7935
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
460 000 € 10222 €/m²
  • Nesne kodu 62341
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
800 000 € 6349 €/m²
  • Nesne kodu 5766
  • Metrekare 126 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 29537
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
620 000 € 2137 €/m²
  • Nesne kodu 64457
  • Metrekare 290 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
500 000 € 1262 €/m²
  • Nesne kodu 65270
  • Metrekare 396 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
800 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 3546
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
540 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 62337
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği