750 000 €
288 €/m²
Property 29441 photo 1
Property 29441 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 2600 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1560 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 38440
  • Metrekare 8125 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
800 000 € 3921 €/m²
  • Nesne kodu 42888
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
640 000 € 422 €/m²
  • Nesne kodu 38793
  • Metrekare 1515 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 000 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40861
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
800 000 € 16326 €/m²
  • Nesne kodu 36084
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
750 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 29441
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
700 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 62414
  • Metrekare 6760 m²
  • Denize uzaklık 3250 m
Satılık
860 000 € 814 €/m²
  • Nesne kodu 32441
  • Metrekare 1056 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
855 000 € 282 €/m²
  • Nesne kodu 20474
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
640 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 21016
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği