85 000 €
1214 €/m²
Property 29437 photo 1
Property 29437 photo 2
Property 29437 photo 3
Property 29437 photo 4
Property 29437 photo 5
Property 29437 photo 6
Property 29437 photo 7
Property 29437 photo 8
Property 29437 photo 9
Property 29437 photo 10
Property 29437 photo 11
Property 29437 photo 12
Property 29437 photo 13
Property 29437 photo 14
Property 29437 photo 15
Property 29437 photo 16
Property 29437 photo 17
Property 29437 photo 18
Property 29437 photo 19
Property 29437 photo 20
Property 29437 photo 21
Property 29437 photo 22
Property 29437 photo 23
Property 29437 photo 24

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1969
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 29 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Korfu’da satılık 70 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 65074
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 482 €/m²
  • Nesne kodu 64849
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
72 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 59755
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 7
Satılık
85 000 € 1214 €/m²
  • Nesne kodu 29437
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
80 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 58148
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
120 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 64964
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği