Satılık - Müstakil ev 80 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
175 000 €
2188 €/m²
Property 28792 photo 1
Property 28792 photo 2
Property 28792 photo 3
Property 28792 photo 4
Property 28792 photo 5
Property 28792 photo 6
Property 28792 photo 7
Property 28792 photo 8
Property 28792 photo 9
Property 28792 photo 10
Property 28792 photo 11
Property 28792 photo 12
Property 28792 photo 13
Property 28792 photo 14
Property 28792 photo 15
Property 28792 photo 16
Property 28792 photo 17
Property 28792 photo 18
Property 28792 photo 19
Property 28792 photo 20
Property 28792 photo 21
Property 28792 photo 22
Property 28792 photo 23
Property 28792 photo 24
Property 28792 photo 25
Property 28792 photo 26

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1995
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: diğer
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Korfu’da satılık 80 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, bahçe, çim, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Nesne kodu 56475
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Nesne kodu 62026
  • Metrekare 268 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 19790
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Nesne kodu 39619
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
160 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 37485
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği