2 500 000 €
714 €/m²
Property 2589 photo 1
Property 2589 photo 2
Property 2589 photo 3
Property 2589 photo 4
Property 2589 photo 5

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 900 000 € 966 €/m²
  • Nesne kodu 43803
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
2 200 000 € 443 €/m²
  • Nesne kodu 37918
  • Metrekare 4960 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
2 700 000 € 1088 €/m²
  • Nesne kodu 54632
  • Metrekare 2480 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
2 100 000 € 6441 €/m²
  • Nesne kodu 46084
  • Metrekare 326 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
2 500 000 €
  • Nesne kodu 2589
  • Metrekare 0 m²
Satılık
2 500 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 46275
  • Metrekare 3940 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59326
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği