Satılık - Arsa 17112 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Thermi
1 800 000 € 950 000 €
55 €/m²
Property 24467 photo 1
Property 24467 photo 2
Property 24467 photo 3
Property 24467 photo 4
Property 24467 photo 5
Property 24467 photo 6
Property 24467 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2670 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 17112 metrekare Selanik’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 14002
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
1 500 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 35986
  • Metrekare 7414 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 500 000 €
  • Nesne kodu 2589
  • Metrekare 0 m²
Satılık
2 000 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 54363
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
2 100 000 € 6441 €/m²
  • Nesne kodu 46084
  • Metrekare 326 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
2 500 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 46275
  • Metrekare 3940 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 24467
  • Metrekare 17112 m²
  • Denize uzaklık 2670 m
Satılık
2 200 000 € 443 €/m²
  • Nesne kodu 37918
  • Metrekare 4960 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
1 600 000 € 290 €/m²
  • Nesne kodu 29754
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 12 m
Satılık
1 800 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 31702
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği