Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1000 m² Merkez Yunanistan’da
Yunanistan
Sterea Ellada
Aetolia ve Acarnania
Navpaktos Belediyesi
Navpaktos - Merkez
80 000 €
80 €/m²
Nesne kodu
24143
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1000 m²
Bölge
Merkez Yunanistan
Location
Navpaktos - Merkez (Navpaktos Belediyesi) | Aetolia ve Acarnania (Sterea Ellada)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
500 m
Havaalanına uzaklık:
50 km
Açıklama
Satılık Arsa 1000 metrekare Merkez Yunanistan’da. Daire ruhsatlı 400 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
70 000 €
157 €/m²
Arsa 445 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
15847
Metrekare
445 m²
Denize uzaklık
13000 m
Satılık
80 000 €
412 €/m²
Arsa 194 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
3056
Metrekare
194 m²
Denize uzaklık
48000 m
Satılık
75 000 €
70 €/m²
Arsa 1058 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
14202
Metrekare
1058 m²
Denize uzaklık
1600 m
Satılık
80 000 €
80 €/m²
Arsa 1000 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
24143
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
90 000 €
85 €/m²
Arsa 1052 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
30163
Metrekare
1052 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
80 000 €
153 €/m²
Arsa 520 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
44077
Metrekare
520 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
100 000 €
555 €/m²
Arsa 180 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
62512
Metrekare
180 m²
Denize uzaklık
120000 m
Satılık
95 000 €
121 €/m²
Arsa 780 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
20467
Metrekare
780 m²
Denize uzaklık
18000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar