250 000 €
773 €/m²
Property 22247 photo 1
Property 22247 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 18
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 323 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 582 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 773 €/m²
  • Nesne kodu 22247
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 56598
  • Metrekare 1741 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
270 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 37026
  • Metrekare 7720 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 8212
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 6620
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 55884
  • Metrekare 4020 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği