65 000 €
528 €/m²
Property 21626 photo 1
Property 21626 photo 2
Property 21626 photo 3
Property 21626 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 123 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
82 000 € 656 €/m²
  • Nesne kodu 39690
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
60 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 9314
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 8159
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
82 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 38130
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
65 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 50418
  • Metrekare 45 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
70 000 € 429 €/m²
  • Nesne kodu 30126
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
60 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 35059
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği