250 000 € 235 000 €
47 €/m²
Property 20891 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 2500 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 56598
  • Metrekare 1741 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Önerilen Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 65670
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20891
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 55884
  • Metrekare 4020 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği