Satılık - Arsa 780 m² Merkez Yunanistan’da

Yunanistan Sterea Ellada Phthiotis Vampir
95 000 €
121 €/m²
Property 20467 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 80
  • Denize mesafe: 18000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 780 metrekare Merkez Yunanistan’da. Daire ruhsatlı 624 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 20467
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
100 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 62512
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 120000 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 24239
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
90 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 30163
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
125 000 € 438 €/m²
  • Nesne kodu 57801
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 44077
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
80 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 24143
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 49498
  • Metrekare 1020 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
80 000 € 412 €/m²
  • Nesne kodu 3056
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 48000 m

Bülten aboneliği