Property 20433 photo 1
Property 20433 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 18000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Selanik’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 52937
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Nesne kodu 7847
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 55884
  • Metrekare 4020 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 39256
  • Metrekare 5870 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği