Satılık - Arsa 524 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
45 000 €
85 €/m²
Property 19652 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 524 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
65 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 35877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
37 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 13426
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
60 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 32568
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
60 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 7742
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
59 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 13897
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 38396
  • Metrekare 606 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği