Satılık - Arsa 704 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
40 000 €
56 €/m²
Property 14941 photo 1
Property 14941 photo 2
Property 14941 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1600 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 704 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 30173
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
59 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 13897
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43842
  • Metrekare 1352 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
40 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 37907
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
37 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 13426
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
35 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 13836
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği