İstek üzeri
Property 14400 photo 1
Property 14400 photo 2
Property 14400 photo 3
Property 14400 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 17000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5274 metrekare Selanik’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
800 000 € 3921 €/m²
  • Nesne kodu 42888
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
2 200 000 € 443 €/m²
  • Nesne kodu 37918
  • Metrekare 4960 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
1 600 000 € 290 €/m²
  • Nesne kodu 29754
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 12 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
75 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 62796
  • Metrekare 5760 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
855 000 € 282 €/m²
  • Nesne kodu 20474
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 63097
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği