42 000 €
120 €/m²
Property 14016 photo 1
Property 14016 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 350 metrekare Attiki’de. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
37 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 13426
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
40 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 14941
  • Metrekare 704 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
40 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 38396
  • Metrekare 606 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
50 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 30173
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
60 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 42880
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
60 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 32568
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
60 000 €
  • Nesne kodu 7784
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43842
  • Metrekare 1352 m²
  • Denize uzaklık 1750 m

Bülten aboneliği