35 000 €
40 €/m²
Property 13836 photo 1
Property 13836 photo 2
Property 13836 photo 3
Property 13836 photo 4
Property 13836 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 870 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 13836
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
40 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 14941
  • Metrekare 704 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
37 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 13426
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
40 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 37907
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
50 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 30173
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
30 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32862
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
42 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 14016
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği