Satılık - Ticari mülk 30 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Neos Kosmos
38 000 €
1267 €/m²
Property 13532 photo 1
Property 13532 photo 2
Property 13532 photo 3
Property 13532 photo 4
Property 13532 photo 5
Property 13532 photo 6
Property 13532 photo 7
Property 13532 photo 8
Property 13532 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1969
  • Yenileme yılı: 2007
  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 30 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 30403
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 454 €/m²
  • Nesne kodu 9212
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
40 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 22526
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 10282
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 34861
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
55 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 8159
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
38 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 13532
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
45 000 € 1125 €/m²
  • Nesne kodu 36691
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği