Satılık - Arsa 270 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
56 000 €
207 €/m²
Property 13481 photo 1
Property 13481 photo 2
Property 13481 photo 3
Property 13481 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 270 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
60 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 42880
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
75 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 7741
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
75 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 13403
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 19002
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
60 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 7742
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m

Bülten aboneliği