Satılık - Arsa 1000 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
37 000 €
37 €/m²
Property 13430 photo 1
Property 13430 photo 2
Property 13430 photo 3
Property 13430 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
30 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32862
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
35 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 13836
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
50 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 30173
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
40 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 37907
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
40 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 14941
  • Metrekare 704 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
40 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43842
  • Metrekare 1352 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği