205 000 €
836 €/m²
Property 10549 photo 1
Property 10549 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 245 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 98 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 32732
  • Metrekare 1434 m²
  • Denize uzaklık 11700 m
Satılık
200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 52937
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 38611
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20891
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
250 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 32364
  • Metrekare 12100 m²
  • Denize uzaklık 17500 m

Bülten aboneliği