Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4000 m² Merkez Yunanistan’da
Yunanistan
Sterea Ellada
Aetolia ve Acarnania
Kekropia
Saray
120 000 €
30 €/m²
Nesne kodu
10477
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4000 m²
Bölge
Merkez Yunanistan
Location
Saray (Kekropia (Palairou)) | Aetolia ve Acarnania (Sterea Ellada)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
100 m
Havaalanına uzaklık:
25 km
Açıklama
Satılık Arsa 4000 metrekare Merkez Yunanistan’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
160 000 €
714 €/m²
Arsa 224 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
32237
Metrekare
224 m²
Denize uzaklık
115000 m
Satılık
125 000 €
81 €/m²
Arsa 1525 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
7275
Metrekare
1525 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
120 000 €
117 €/m²
Arsa 1020 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
49498
Metrekare
1020 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
130 000 €
130 €/m²
Arsa 1000 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
24239
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
150 000 €
60 €/m²
Arsa 2470 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
41059
Metrekare
2470 m²
Satılık
150 000 €
143 €/m²
Arsa 1043 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
6565
Metrekare
1043 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
100 000 €
555 €/m²
Arsa 180 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
62512
Metrekare
180 m²
Denize uzaklık
120000 m
Satılık
120 000 €
300 €/m²
Arsa 400 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
9185
Metrekare
400 m²
Denize uzaklık
175000 m
Satılık
150 000 €
30 €/m²
Arsa 4900 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
22606
Metrekare
4900 m²
Satılık
150 000 €
120 €/m²
Arsa 1250 m² Merkez Yunanistan
Merkez Yunanistan
Nesne kodu
38651
Metrekare
1250 m²
Denize uzaklık
50 m
Pavlos Leonidis
+30 2310 591 431
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar